VIP еротичний масаж

VIP еротичний масаж

Эротический массаж для пар в КиевеЦілком природним є бажання отримати послуги преміального рівня. Вони відрізняються розширеними можливостями для клієнта, які часто залишаються за межею дозволеного. За наявності фінансової спроможності рекомендується скористатися еротичним масажем у Кропивницькому. Його висока вартість виправдовується розкутість клієнта до оголеної масажистки, де рукам можна опановувати все тіло юної дівчини.

Еротичний VIP-масаж складається з еротики та лікувальних технік

Салон ніколи не забуває про медичні масажні техніки, адже неможливо осягнути гору насолоди, коли поперек або спина дають про себе знати. Досвідчені руки масажистки точковими рухами пропрацюють кожну ділянку на тілі клієнта. Після сеансу відчуватиметься омолодження організму на 10 і більше років.

Еротичний VIP – еротичний масаж в салоні також концентрується навколо юних дівчат. Декілька чарівних куртизанок залишившись з вами наодинці в приватній кімнаті, виконають практично будь-яке побажання клієнта. За півтори-дві години сеансу крім боді-масажу з повним дотиком тіл можна відчути насолоду від спільного прийому душу. Голі мокрі тіла ще нікого не залишали байдужим.

Основні відмінності VIP-масажу від інших послуг в салоні

VIP перетворює відвідувача на господаря вечора, а значить можна дозволити собі наступне:

  • дотику до масажисток;
  • відповідні поцілунку та ласки;
  • прийом гарячої ванни разом з дівчатами;
  • спокусливий стриптиз, що розігріває фантазію;
  • за бажанням сеанс не закінчується до оргазму клієнта.

В якості вітання дорогого гостя подарунком ставати презент шампанського і кальяну. Піп-шоу чудова можливість розкурити свій улюблений тютюн попиваючи хороше благородне шампанське. Поспішати тут нема куди, коли в запасі надається цілих 120 хвилин сеансу.

Після візуального задоволення руки самі потягнуться до прекрасного – юним дівчатам. Дві або більше дівчата, також розпалені від пристрасті, яка відчувається один до одного, з легкістю віддадуться відвідувачу. Поцілунки захлиснуть уяву всіх присутніх у приватній кімнаті. Напівтемрява з туманом після кальяну подарує всьому, що відбувається, нечіткі силуети, що дозволить фантазії розіграти не на жарт.

VIP можуть дозволити тільки заможні чоловіки

VIP Еротичний масаж у Кропивницькому сам по собі вказує на приналежність чоловіка до вищого суспільства. Ця послуга стає гордістю для того, хто її відчув на собі та заздрістю з боку інших. Виділитися на тлі свого оточення тепер можна завдяки салону, який надає послуги еротичного характеру.